Plotery Wielkoformatowe STORMjET DOWNLOAD

Dział Download –  Pobieranie Plików.

W celu pobrania proszę wybrać odpowiednią kategorię i plik. W dziale download znajduje się oprogramowanie, sterowniki oraz profile do ploterów i drukarek UV. W razie problemów z  pobraniem plików lub niedziałającym linkiem prosimy o zgłoszenie problemu na biuro@viacolor.pl w innym przypadku prosimy o zapoznanie się z instrukcją lub kontakt telefoniczny z biurem Via Color.

 

Instalator PEGASUS drukarki UV 

PEGASUS AXIS program

Oprogramowanie do drukarki UV Pegasus Axis 6090 Photoprint

PEGASUS AXIS profile
PEGASUS FOX program

Oprogramowanie do drukarki UV Pegasus FOX i driver Photoprint

PEGASUS FOX profile kolorystyczne

Profile kolorystyczne do drukarki UV PEGASUS FOX

PEGASUS REX program

Oprogramowanie do drukarki UV Pegasus REX i driver Photoprint

PEGASUS REX profile kolorystyczne

Profile kolorystyczne do drukarki UV PEGASUS REX

Team Viewer

Team Viewer remote help

Revo Uninstaller

Revo Uninstaller – oprogramowanie deinstalacyjne

Microsoft C++ update

Driver Windows Visual Studio

7ZIP

7ZIP program do rozpakowania archiwów

Instalator PhotoPRINT Plotery STORMjET

PhotoPRINT 10.5 plotery STORMjET

PhotoPRINT 10 plotery STORMjET – oprogramowanie obsługuje plotery wielkoformatowe STORMjET. Proszę zapisać plik na dysku komputera, wypakować i uruchomić w celu instalacji.

Instrukcje i instalator Stormjet Teneth

Instrukcja po polsku ploter seria STORMjET 7160S/7180TS

Ploter STORMjET S – instrukcja w języku polskim. Proszę zapisać plik na dysku komputera i uruchomić Adobe Reader w celu uruchomienia instrukcji. Jeżeli macie Państwo trudności lub pytania prosimy o kontakt do biura Via Color.

Flexi STARTER 10.5 plotery Teneth

FLEXI Teneth STORMjET- program do obsługi plotera tnącego. SAi wersja dla ploterów Teneth. Proszę zapisać plik na dysku komputera, wypakować i uruchomić w celu instalacji.

Sterowniki STORMjET dla Windows i PhotoPRINT

Ploter STORMjET S 1 głowica sterownik Win8 & Win10
Ploter STORMjET S 1 głowica sterownik Win7 64

Ploter STORMjET S – sterowniki Windows 7 64bit. Oprogramowanie obsługuje jednogłowicowe plotery wielkoformatowe STORMjET. Proszę zapisać plik na dysku komputera, wypakować i uruchomić w celu instalacji. Jeżeli macie Państwo trudności z instalacja proszę o zapoznanie się z instrukcją instalacji która znajduje się pod tym adresem.

Ploter STORMjET TS 2 głowice sterownik Win Vista

Ploter STORMjET TS – sterowniki Windows Vista. Oprogramowanie obsługuje dwugłowicowe plotery wielkoformatowe STORMjET. Proszę zapisać plik na dysku komputera, wypakować i uruchomić w celu instalacji. Jeżeli macie Państwo trudności z instalacja proszę o zapoznanie się z instrukcją  instalacji która znajduje się pod tym adresem.

Ploter STORMjET S 1 głowica sterownik Win7 32

Ploter STORMjET S – sterowniki Windows 7 32bit. Oprogramowanie obsługuje jednogłowicowe plotery wielkoformatowe STORMjET. Proszę zapisać plik na dysku komputera, wypakować i uruchomić w celu instalacji. Jeżeli macie Państwo trudności z instalacja proszę o zapoznanie się z instrukcją  instalacji która znajduje się pod tym adresem.

Ploter STORMjET S 1 głowica sterownik Win7 64

Ploter STORMjET S – sterowniki Windows 7 64bit. Oprogramowanie obsługuje jednogłowicowe plotery wielkoformatowe STORMjET. Proszę zapisać plik na dysku komputera, wypakować i uruchomić w celu instalacji. Jeżeli macie Państwo trudności z instalacja proszę o zapoznanie się z instrukcją instalacji która znajduje się pod tym adresem.

Ploter STORMjET TS 2 głowice sterownik Win7 64

Ploter STORMjET TS – sterowniki Windows 7 64bit. Oprogramowanie obsługuje dwugłowicowe plotery wielkoformatowe STORMjET. Proszę zapisać plik na dysku komputera, wypakować i uruchomić w celu instalacji. Jeżeli macie Państwo trudności z instalacja proszę o zapoznanie się z instrukcją  instalacji sterownika która znajduje się pod tym adresem.

Ploter STORMjET TS 2 głowice sterownik Win7 32

Ploter STORMjET TS – sterowniki Windows 7 32bit. Oprogramowanie obsługuje dwu głowicowe plotery wielkoformatowe STORMjET. Proszę zapisać plik na dysku komputera, wypakować i uruchomić w celu instalacji. Jeżeli macie Państwo trudności z instalacja proszę o zapoznanie się z instrukcją  instalacji która znajduje się pod tym adresem.

Profile ICC – Plotery STORMjET

Ploter STORMjET – jak wykonać ICC WASATCH

Ploter STORMjET – Przewodnik jak wykonać profile kolorystyczne dla programu RIP WASATCH. Instrukcja krok po kroku  pokazuje tworzenie profilu ICC. Proszę zapisać plik na dysku komputera i uruchomić Adobe Reader w celu uruchomienia instrukcji. Jeżeli macie Państwo trudności lub pytania prosimy o zapoznanie się z instrukcją instalacji lub kontakt do biura Via Color.

Ploter STORMjET – jak wykonać ICC PhotoPRINT

Ploter STORMjET – Przewodnik jak wykonać profile kolorystyczne dla programu RIP PhotoPRINT 10 / 11. Instrukcja krok po kroku  pokazuje tworzenie profilu ICC. Proszę zapisać plik na dysku komputera i uruchomić Adobe Reader w celu uruchomienia instrukcji. Jeżeli macie Państwo trudności lub pytania prosimy o kontakt do biura Via Color.

Ploter MUTOH RJ 900 Profile ICC WASATCH

Ploter MUTOH RJ-900 – Profile kolorystyczne dla programu RIP WASATCH druk sublimacyjny AQUASub. Oprogramowanie obsługuje wyłącznie plotery wielkoformatowe MUTOH. Proszę zapisać plik na dysku komputera, wypakować i uruchomić w celu instalacji. 

Ploter STORMjET 3180 ICC PhotoPRINT 10.5

Ploter STORMjET 3180/7160/7180 – Profile kolorystyczne dla programu RIP PhotoPRINT 10.5. Oprogramowanie obsługuje wyłącznie jednogłowicowe plotery wielkoformatowe STORMjET. Proszę zapisać plik na dysku komputera, wypakować i uruchomić w celu instalacji. Jeżeli macie Państwo trudności z instalacją proszę o zapoznanie się z instrukcją  instalacji która znajduje się pod tym adresem.

Ploter STORMjET 7180TS 2 głowice profile ICC

Ploter STORMjET 7180TS – Profile kolorystyczne dla programu RIP PhotoPRINT 11 CLOUD. Oprogramowanie obsługuje dwugłowicowe plotery wielkoformatowe STORMjET. Proszę zapisać plik na dysku komputera, wypakować i uruchomić w celu instalacji. Jeżeli macie Państwo trudności z instalacją proszę o zapoznanie się z instrukcją  instalacji która znajduje się pod tym adresem.

Ploter STORMjET 7160S 1 głowica profile ICC

Ploter STORMjET 7160S – Profile kolorystyczne dla programu RIP PhotoPRINT 11 CLOUD. Oprogramowanie obsługuje jednogłowicowe plotery wielkoformatowe STORMjET. Proszę zapisać plik na dysku komputera, wypakować i uruchomić w celu instalacji. Jeżeli macie Państwo trudności z instalacją proszę o zapoznanie się z instrukcją  instalacji sterownika która znajduje się pod tym adresem.

Ploter STORMjET 3180TS 2 głowice profile ICC

Ploter STORMjET 3180TS – Profile kolorystyczne dla programu RIP PhotoPRINT 11 CLOUD. Oprogramowanie obsługuje dwugłowicowe plotery wielkoformatowe STORMjET. Proszę zapisać plik na dysku komputera, wypakować i uruchomić w celu instalacji. Jeżeli macie Państwo trudności z instalacją proszę o zapoznanie się z instrukcją  instalacji która znajduje się pod tym adresem.

Ploter STORMjET 3180S 1 głowica profile ICC

Ploter STORMjET 3180S – Profile kolorystyczne dla programu RIP PhotoPRINT 11 CLOUD. Oprogramowanie obsługuje jednogłowicowe plotery wielkoformatowe STORMjET. Proszę zapisać plik na dysku komputera, wypakować i uruchomić w celu instalacji. Jeżeli macie Państwo trudności z instalacją proszę o zapoznanie się z instrukcją  instalacji która znajduje się pod tym adresem.

Inne

Ploter Teneth – CorelDRAW plugin

Ploter Teneth – CorelDRAW Plugin. Jeżeli macie Państwo trudności lub pytania prosimy o zapoznanie się z instrukcją instalacji lub kontakt do biura Via Color.

Adobe Reader XI format materiałów STORMjET pdf

Adobe Reader – przeglądarka dokumentów zapisanych w formacie PDF zainstaluj w celu przeglądania plików zawierających instrukcje i oferty Via Color STORMjET.
W przypadku problemów instalacji lub pobierania  skontaktuj się z biurem Via Color.

Instrukcja po polsku ploter ekosolwent STORMjET 7180TS

Ploter STORMjET 7160-7180TS – instrukcja w języku polskim. Proszę zapisać plik na dysku komputera i uruchomić Adobe Reader w celu uruchomienia instrukcji. Jeżeli macie Państwo trudności lub pytania prosimy o kontakt do biura Via Color.

Instrukcja po polsku ploter STORMjET

Ploter STORMjET S – instrukcja w języku polskim. Proszę zapisać plik na dysku komputera i uruchomić Adobe Reader w celu uruchomienia instrukcji. Jeżeli macie Państwo trudności lub pytania prosimy o kontakt do biura Via Color.

Gwarancja ploterów STANDARD 12 mieś

Wzór karty gwarancyjnej STANDARD 12 miesięcy. Proszę zapisać plik na dysku komputera i uruchomić Adobe Reader w celu uruchomienia instrukcji. Jeżeli macie Państwo trudności lub pytania prosimy o kontakt do biura Via Color.

Niektóre przeglądarki mogą wyświetlać komunikat ostrzegający przed pobieraniem lub instalowaniem plików zamieszczonych na naszej stronie, bardzo prosimy o zignorowanie tych komunikatów ponieważ wszystkie pliki są bezpieczne i nie stanowią żadnego zagrożenia dla Państwa komputerów.