Instalacja photoprint Instrukcja Video

Know-How
Baza Wiedzy – Via Color
wszystko dla użytkowników ploterów
Instalacja PhotoPrint
STORMjET

instalacja photoprint

Know-How Baza Wiedzy, jest skierowana do wszystkich użytkowników którzy chcą wiedzieC jak dbać o ploter STORMjET z oferty Via Color. Dział Know-How jest rozwijany zgodnie z sugestiami i życzeniami naszych klientów, jesteśmy otwarci na sugestie, uwagi oraz wskazówki dotyczące kierunku rozwoju tego działu. Zachęcamy do czynnego udziału, będziemy wdzięczni za wszystkie uwagi, podpowiedzi, oczekujemy również konstruktywnej krytyki, która pozwoli nam jeszcze lepiej spełniać Państwa oczekiwania Zapraszamy do zapoznania się z filmami szkoleniowymi z zakresu podstawowej obsługi oprogramowania plotera STORMjET.

Poniżej instrukcja Video jak zainstalować oprogramowanie RIP – Instalacja PhotoPrint
Jeżeli macie Państwo problemy z odtwarzaniem lub z czytelnością nagrań, bardzo prosimy o kontakt z nami drogą mailową, telefoniczną lub czat. Materiały szkoleniowe publikowane są również na portalu YOUTUBE na nasztm kanale jak również na FACEBOOK

instalacja photoprint

Instalacja PhotoPRINT 11 [easy-media med=”1019″ size=”680,358″ style=”transparent”]
 instalacja photoprint

Via Color dokłada wszelkich starań aby użytkowanie plotera STORMjET było łatwe, szybkie i skuteczne. Zachęcamy do regularnego odwiedzania strony Know-How Via Color. Wkrótce pojawią się nowe materiały szkoleniowe, filmy, instrukcje i przewodniki.

wynajem ploterów